First
  Prev
  POST
  Home
Next  
Last  
Viewing Page 1 of 4 (Total Entries: 77)
March 28th 2023
10:26:01 AM
What is your name?  

Gerard

Please enter your comments?  

Lieve Channa, vorige week was mijn eerste keer. Wat een fijne en vriendelijke ontvangst. Ik was meteen op mijn gemak. De massage in stilte was voor mij iets nieuws, maar wat heb je een gelijk!! Je beleeft het veel intenser. Ik heb nog dagen nagenoten! Tot over 3 weken, daar verlang ik nu al naar. Dikke knuffel
Gerard

   
January 16th 2023
11:39:44 AM
What is your name?  

Jaco

Please enter your comments?  

Bijzonder prachtig mens, lieve Channa,

Ondanks dat ik al jaren bij je mag zijn, komen er dingen naar de oppervlakte drijven.
Dit zorgt ervoor dat ik mezelf steeds beter leer kennen, wat aandacht nodig heeft en wat nog moet helen.
Je bent een bijzonder mooi mens, ik ben je enorm dankbaar en bewonder je als mens.

Vanuit dankbaarheid een lieve warme groet,

Jaco

   
October 5th 2021
09:35:03 AM
What is your name?  

Jeroen

Please enter your comments?  

Lieve Channa,

Vorige week ben ik weer bij je geweest. Ik voel me bij jou altijd welkom en geliefd. Je weet precies wat ik op dat moment nodig heb en daarom kom ik altijd graag weer bij je terug.

Het was een regenachtige dag, maar als ik bij jou op tafel lig, is dat niet meer belangrijk. Mijn hoofd is leeg en ik lig te genieten van je aanrakingen. Ik hoor de muziek zachtjes op de achtergrond, ik voel je handen en de massageolie en ik kan het allemaal laten gebeuren. Ik hoef me nergens zorgen over te maken en nergens aan te denken.

Het is voor mij iedere keer weer een klein moment van geluk :heart: .

Bedankt lieve Channa, je bent geweldig :kissing_heart:

Jeroen

   
August 11th 2021
01:27:24 PM
What is your name?  

Shambho

Please enter your comments?  

Lieve Channa, vandaag was weer een nieuwe
ervaring, telkens verras je mij en telkens is het weer hemels. Ik gun een ieder zo\'n tantrica die zo goed aanvoeld wat je nodig hebt en dat ook wil en kan geven. Kortom iemand die dit niet in zijn of haar leven heeft meegemaakt mist de meest essentiële tantrische ervaring.

   
December 24th 2020
06:17:39 AM
What is your name?  

Jaco

Please enter your comments?  

Bijzondere vrouw, prachtig mens,

Lieve Channa,

Ook voor jou was dit een jaar met hindernissen en beperkingen. Ondanks dat wist je een omgeving te creëren waar cliënten konden genieten van je liefdevolle aandacht. Naast dankbaarheid wil ik daar ook mijn bewondering over uitspreken. Ik wens dat deze bijzondere kerstdagen voor jou en allen die je lief zijn, warm en liefdevol mogen zijn.

Tot volgend jaar!


Vanuit mijn hart groet ik je warm en oprecht,


Jaco

   
November 24th 2020
07:49:13 AM
What is your name?  

Jeroen

Please enter your comments?  

Lieve Channa,

Twee weken geleden ben ik voor de 2e keer bij je geweest. Het heeft zo lang geduurd sinds de eerste keer. En wat was het een geweldige ervaring. Alles is perfect op elkaar afgesteld. De temperatuur van de kamer, de muziek, de verwarmde tafel en je zachte handen.

Zeker in deze tijden ben ik je dankbaar dat je dit doet. De huidhonger is groter dan ooit. Je liefdevolle ontvangst en massage hebben mij goed gedaan.

Ik hoop dat ik binnenkort weer bij je kan en mag komen.
Je bent geweldig! :kissing_heart:

Jeroen

   
May 28th 2020
10:39:30 AM
What is your name?  

chris

Please enter your comments?  

Na een periode van sociaal isolement, geen handen schudden, geen knuffel, geen schouder klopje was het pas geleden eindelijk weer zover.

Met een goed gevoel aangebeld bij Channa.

Het leek alsof de tijd had stil gestaan want het voelde alsof er geen corona was geweest. De aanrakingen en het gevoel was binnen enkele seconden weer terug.

Toen ik na een sessie en een goed gesprek weer buiten stond wist ik dat we weer terug waren in de realiteit. de radio non stop over corona en het sociale isolement op volle toeren.

maar weer snel afspreken met Channa voor een back in time moment xx

dank voor je heerlijke sessie en luisterend oor xx

   
December 30th 2019
02:52:55 AM
What is your name?  

J

Please enter your comments?  

Als een ster aan de hemel,
bewonder ik je als mens.

Als een ster dring je door,
in mijn aardse bestaan.

Als een ster in het heelal,
zuiver en puur.

Als een ster ver van hier,
jij, voelbaar dichtbij.

Als een ster die straalt,
je liefde in mij.

Als een ster,
verhelderend en krachtig.

Als een ster,
schenk je zoveel moois.

Jij als ster, uniek, ja jij,
bedankt voor alles wat er mocht zijn!

   
December 10th 2019
01:42:48 AM
What is your name?  

Jeroen

Please enter your comments?  

Hoi Channa,

Gisteren ben ik voor het eerst bij je geweest. Eén van de redenen om voor jou te kiezen waren de ervaringen van anderen. Ik wil graag mijn ervaring delen.

In mijn zoektocht naar mindfulness, heb ik ergens anders al een tantra massage mogen ontvangen, maar wat ik bij jou heb meegemaakt, is niet te vergelijken.

De verwarmde massagetafel, de muziek op de achtergrond, de massageolie, je handen die precies de juiste aanrakingen weten te vinden, de aandacht en liefde die ik mocht ontvangen... Alles past perfect bij elkaar. Je bent helemaal in het moment. Na afloop heeft het wel even geduurd voordat ik weer mijn gedachten onder woorden kon brengen. De rest van de dag voelde ik me opgewekt. Als ik er nu weer aan terugdenk, krijg ik dat gevoel weer.

Als je jezelf helemaal overgeeft aan haar, dan krijg je er een heerlijke ervaring voor terug.

Bedankt Channa! Je bent geweldig. Ik kom in het nieuwe jaar graag weer een keer bij je langs :hugging_face:.

   
October 5th 2019
04:51:04 AM
What is your name?  

L

Please enter your comments?  

Hele fijne tantra sessie gehad met Channa. Wat ben je fantastisch. Even twee uur van de wereld en samen met Channa in de zevende hemel. Vol energie en met een zalig gevoel naar huis. Bedankt lieve Channa tot snel :kissing_heart:

   
April 24th 2019
07:18:04 AM
What is your name?  

J

Please enter your comments?  

Even weg uit de dagelijkse sleur. Zweven op een uitwisseling tussen gevoel en verstand. Genieten van aanraken en aangeraakt worden. Vanuit het hart stroomt een liefdevolle energie naar elkaar. Intens om te ervaren. Dank voor je warme ontmoeting.

   
April 15th 2019
06:43:06 AM
What is your name?  

H

Please enter your comments?  

Een massage is een lied zonder woorden. Jij zingt mooi en het blijft lang hangen. Dank je wel!

   
February 27th 2019
09:19:10 AM
What is your name?  

Jan

Please enter your comments?  

Midden in de week even van het hoofd naar het hart. Van denken naar voelen en ervaren. Dank voor je warme aandacht en liefdevolle massage. Energie gevend en heerlijk ontspannend. Ik zie je snel weer.

   
February 21st 2019
06:25:23 AM
What is your name?  

H

Please enter your comments?  

Ik wil je bedanken voor de aandacht die je me hebt gegeven, de geweldige massage. Ik voelde me geaccepteerd en veilig.

   
January 30th 2019
04:08:44 PM
What is your name?  

Ton

Please enter your comments?  

Lieve Channa,
Ik ben vorige week 1,5 uur \"onderhanden genomen\" en ben nog aan het nagenieten van de heerlijke ontspannende massage, de uitwisselingen en het delen van voor en na ervaringen. Een verademing die nog lang bij mij zal blijven.
Dank je, Namaste

   
January 8th 2019
11:43:05 PM
What is your name?  

Station

Please enter your comments?  

Prachtig pareltje,

Dat liefde, voorspoed, gezondheid en genot je dit jaar in ruime mate ten deel mogen vallen!

Om 2018 voor mezelf af te sluiten heb ik onderstaande tekst vanuit dankbaarheid geschreven.
Ik ben je enorm dankbaar en verlang naar de reis van 2019.

Liefs,
-x-


Station 2018
Met beide voeten op de grond,
Ik sta stil, stevig.
Op het station,
kijk ik om mij heen.
Waarheen, hoe?

Gevoel,
durven voelen.
Voelen is intens,
soms voel ik zoveel.
Dan is zijn,
gevoelig zijn.

Het spoor volgt de tijd,
de wereld in.
Mijn wereld?
Moment, het volgende station.

Groei.
Het spoor,
onderweg naar groeien.
Nu, straks?
Stap in, ga door.

Glimlach,
op tijd, je trein.
Gevoel, dat is het juiste spoor.

Volg,
je gevoel.
De trein, je leven,
de trein van je leven.
Voel er geen angst voor.

Ik reis,
zoveel groei.
Onderweg,
met vertrouwen.
Dankzij jou.

Glimlach, kijk en voel.
Zonder oordeel.
Zijn.
Zijn kan dan wel gevoelig zijn,
Ik mag gewoon zijn.


   
December 18th 2018
07:09:42 AM
What is your name?  

J

Please enter your comments?  

Nog heel erg hartelijk bedankt voor de geweldige sessie die ik vanmorgen bij je had. Ik gloei nog na !!
Heel respectvol en open zonder over het randje te gaan.
Met warme groet,
J

   
July 23rd 2018
05:41:50 AM
What is your name?  

Rien

Please enter your comments?  

Lieve lieve lieve channa wat was dat een super super ervaring het is ongelooflijk kom snel weer bij je langs:heart_eyes: groetjes Rien

   
April 6th 2018
11:48:06 PM
What is your name?  

Milan

Please enter your comments?  

Lieve Channa,

Ik ben eind december bij jouw geweest, helaas door gezondheid problemen kon ik niet eerder een recensie schrijven.
Mijn eerste ervaring met jouw was hemels en ik denk nog met veel ontspanning terug aan de heerlijke massage waarbij jij mij een compleet nieuwe ervaring rijker hebt gemaakt. Het was mijn eerste keer bij jouw, maar je stelde mij op mijn gemak. Dank daarvoor en hopelijk tot snel.

Groetjes Milan

   
April 6th 2018
08:43:02 AM
What is your name?  

Rick uit Den Haag

Please enter your comments?  

Ben op dinsdag 3 april 2018 voor het eerst geweest bij Channa voor een overheerlijke Tantra massage. Ik ga hier niet tot in detail uitleggen, wat deze kanjer allemaal met me heeft gedaan, maar ik heb in mijn hele leven vaker tantra-massages gehad, maar deze dame steekt er met kop en schouders boven uit. Volop genieten gedurende 90 minuten en ik zou iedereen adviseren, die van een heerlijke tantra-massage houdt, een afspraak met haar te maken, want je moet dit gewoon ERVAREN.
Een lieve kus voor Channa.

   


  First
  Prev
  POST
  Home
Next  
Last  
Viewing Page 1 of 4 (Total Entries: 77)


Powered by Bravenet